See – Jason Momoa powraca w zwiastunie 2. sezonu serialu

}

Data: 30 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Apple TV+ prezentuje nową zapowiedź drugiego sezonu serialu science fiction See, którego akcja dzieje się na wiele lat po tajemniczej zarazie, która spowodowała utratę wzroku u całej ludzkości.

Poniższa zapowiedź daje nam spojrzenie na nieuchronne starcie między Babą Vossem (Jason Momoa), a jego bratem Edo (Dave Bautista). Dowiemy się także dlaczego bracia stali się swoimi największymi wrogami. Wideo podkreśla także zbliżającą się wojnę pomiędzy Królestwem Paya a Republiką Trivantian.

See to serial postapokaliptyczny, rozgrywający się w dalekiej przyszłości. Ludzkość została zdziesiątkowana przez zabójczy wirus, a Ci którym udało się przeżyć oślepli. Głównym bohaterem jest Baba Voss, ojciec bliźniaków narodzonych kilkaset lat po apokalipsie, którzy posiadają mityczną zdolność widzenia. Są oni przez to narażeni na niebezpieczeństwo i Voss musi chronić swoją rodzinę przed złą królową, która chce zabić widzące dzieci, bowiem wierzy ona, że swoją zdolność zawdzięczają one czarom.

W drugim sezonie Baba Voss zawalczy o ponowne zjednoczenie swojej rozdartej rodziny. Pragnie także uciec od wojny i polityki, która go otacza. Jednak im bardziej się oddala od tego, tym bardziej zostaje wciągnięty w wir walki, a pojawienie się jego złego brata, który pojmał jego córkę Haniwę, zagraża jego rodzinie jeszcze bardziej.

Premiera 2. sezonu serialu See już 27 sierpnia 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  See – zwiastun 2. sezonu

See

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.