Secret Invasion – nowe logo i pierwsze zdjęcie Nicka Fury’ego

}

Data: 13 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Disney zaprezentował światu zupełnie nowe logo serialu Secret Invasion, produkcji która ukazać ma się w 2022 roku. Oprócz tego w sieci pojawiło się także pierwsze zdjęcie Nicka Fury’ego, w którego po raz kolejny wciela się Samuel L. Jackson.

Nick Fury nie posiada swojej charakterystycznej opaski na lewym oku, która zasłaniała jego ślepy narząd. Widoczna jest także blizna jaką pozostawił po sobie kot Goose należący do rasy kosmitów w filmie Kapitan Marvel.

nick fury secret invasion

Fabuła serialu nie została oficjalnie potwierdzona, ale prawdopodobnie opowie ona o inwazji Skrullów na Ziemię i potajemnym zastępowaniu przez nich Marvelowskich superbohaterów. Tak właśnie w swoim komiksie przedstawił to Brian Michael Bendis.

Oprócz Samuela L. Jacksona, w serialu wystąpią Ben Mendelsohn jako Talos – przywódca Skrullów, Kingsley Ben-Air jako główny antogonista, Olivia Colman, Killian Scott, Christopher McDonald, Carmen Ejogo i Emilia Clarke. Reżyserią zajmą się Thomas Bezucha i Ali Selim.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Secret Invasion ma reżyserów!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.