Secret Invasion ma reżyserów!

16 maja 2021 | Newsy

Nowa produkcja od Marvel Studios Secret Invasion powstająca dla platformy Disney+ znalazła swoich reżyserów. Odpowie za nią Thomas Bezucha i Ali Selim.

Za produkcję serialu odpowiada Kyle Bradstreet. Zdjęcia do niego rozpocząć mają się jeszcze w tym roku. W obsadzie Secret Invasion znajdują się Samuel L. Jackson, który ponownie wcieli się w Nicka Fury’ego, Ben Mendelsohn jako Talos – przywódca Skrullów, Kingsley Ben-Air jako główny antogonista, Olivia Colman i Emilia Clarke.

Nie wiele wiadomo na temat fabuły Secret Invasion. Prawdopodobnie opowie ona o inwazji Skrullów na Ziemię i potajemnym zastąpieniu nimi Marvelowskich superbohaterów. Przedstawił to w swoim komiksie Brian Michael Bendis.

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  Chirurdzy - czy ktoś zginie tuż przed finałem sezonu? (możliwe spoilery)

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram