Przeczytano:

Secret Invasion – Christopher McDonald dołącza do obsady serialu Marvela

27 05 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Powiększa się gwiazdorska obsada serialu Marvela Secret Invasion, który powstaje dla platformy Disney+. Swój angaż otrzymał aktor Christopher McDonald, znany z serialu Żona idealna, Gorące Hawaje czy Gwiezdne Wrota: Wszechświat.

Nie wiadomo dokładnie w kogo McDonald się wcieli. Ujawniono natomiast, iż jego postać będzie nową w MCU, jednak ma ona mieć duży wpływ na uniwersum i pojawić się także w filmach i innych serialach Marvela produkowanych dla Disney+.

Dotychczas swoje angaże otrzymali Samuel L. Jackson, który ponownie wcieli się w Nicka Fury’ego, Ben Mendelsohn jako Talos – przywódca Skrullów, Kingsley Ben-Air jako główny antogonista, Olivia Colman i Emilia Clarke. Reżyserią zajmą się Thomas Bezucha i Ali Selim.

Jeśli chodzi o fabułę to prawdopodobnie opowie ona o inwazji Skrullów na Ziemię i potajemnym zastąpieniu nimi Marvelowskich superbohaterów. Przedstawił to w swoim komiksie Brian Michael Bendis.

Źródło: deadline

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również