Sebastian Stan zagra Borcha Trzy Kawki w Wiedźminie od Netflixa?

j
}

Data: 16 sierpnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Spekulacje dotyczące powstającej adaptacji prozy Andrzeja Sapkowskiego osiągają coraz wyższą temperaturę. Niedawno pojawiła się plotka, jakoby Sebastian Stan przymierzał się do roli w Wiedźminie od Netflixa. Tym razem ujawniono, że może on zagrać Borcha Trzy Kawki.

Źródłem informacji jest twitterowe konto Universo The Witcher, które dość regularnie „karmi” fanów nowymi faktami i teoriami. Już wcześniej donosili o obecności Sebastiana Stana na przesłuchaniach – miał on rzekomo starać się o gościnną/drugoplanową rolę.

105243746 GettyImages

Sebastian Stan znany jest przede wszystkim wszystkim fanom filmowych adaptacji komiksów Marvela. W serii Avengers wcielał się w Bucky’ego Barnesa / Zimowego Żołnierza.

Przypomnijmy, że pierwszy sezon serialu The Witcher będzie liczył osiem odcinków i najprawdopodobniej zadebiutuje w 2020 roku na Netflixie.

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin będzie liczył aż 7. sezonów!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.