School Tales the Series – zwiastun tajskiej serii grozy

}

Data: 20 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix wchodzi na kolejny rynek, tym razem swój debiut na platformie będzie miał tajski horror School Tales the Series. Produkcja ma formę antologii.

Serial ukaże nam osiem przerażających historii rozgrywających się na terenie szkoły. Jak czytamy w oficjalnym opisie spodziewać możemy się samobójstwa pewnej dziewczynki, nawiedzonej biblioteki, jedzenia na szkolnej stołówce zrobionego z ludzkiego mięsa, bezgłowego ducha w szkolnym magazynie, pokoju pełnego diabłów, mściwego demona i klasy z martwymi uczniami.

Przygotuj się na nowy wymiar strachu. W ciągu dnia szkoła należy do uczniów, ale nocą rozgrywa się tam zupełnie inna historia.

Fabuła serialu opiera się na popularnej serii komiksów, którą na szklany ekran przenieśli James Thanadol Nuansut, Tum Putipong Saisikaew, Songsak Mongkolthong i Mike Phontharis Chotkijsadarsopon.

Premiera School Tales the Series 10 sierpnia.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Powstanie serialowa adaptacja najnowszego kryminału Stephena Kinga Billy Summers

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.