Schody – nowy serial Max Original z Colinem Firthem i Toni Colette

}

Data: 22 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Schody to nowy ośmioodcinkowy serial stworzony przez Antonio Camposa z nagrodzonym Oscarem Colinem Firthem i laureatką Emmy Toni Colette w rolach głównych. Serial zadebiutuje już 6 maja w HBO Max.

Serial Schody przedstawia opartą na faktach historię Michaela Petersona (Colin Firth) wraz z jego rozległą rodziną z Północnej Karoliny, skupiając się na podejrzanej śmierci jego żony, Kathleen Peterson (Toni Colette). Twórcy produkcji zabierają widzów do niegdyś szczęśliwego domu, który nagle stał się miejscem morderstwa. Czy może był to straszny wypadek, czy zbrodnia z namiętności?

W serialu obok Colina Firtha i Toni Colette występują Michael Stuhlbarg, Juliette Binoche, Dane DeHaan, Olivia DeJonge, Rosemarie DeWitt, Tim Guinee, Patrick Schwarzenegger, Sophie Turner, Vincent Vermignon, Odessa Young oraz Parker Posey.

Twórcą produkcji jest Antonio Campos. Za scenariusz i produkcję odpowiadają Antonio Campos i Maggie Cohn, którzy również pełnią funkcje showrunnerów. Campos wyreżyserował sześć odcinków, a Leigh Janiak dwa odcinki. Serial jest koprodukowany przez Annapurna Television.

Premiera serialu Max Original Schody odbędzie się 6 maja w HBO Max. Serial liczy 8 odcinków.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Titans – premiera serialu jeszcze w tym roku

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.