Scenariusze 3. sezonu Wiedźmina są już gotowe

}

Data: 20 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Od trzech dni fani serialu Wiedźmin cieszą się nowo wydanym drugim sezonem, a ekipa odpowiedzialna za produkcję przygotowuje nas na to co będzie dalej.

W rozmowie z TechRadar, showrunnerka serialu Lauren Schmidt Hissrich potwierdziła, że scenariusze trzeciego sezonu są już gotowe, a dalszy proces twórczy właśnie się rozpoczyna.

Jestem bardzo podekscytowana tym jak kształtuje się sezon, ponieważ opiera się on na mojej ulubionej książce z sagi – Czas pogardy. Proces twórczy właśnie się rozpoczyna. Mamy scenariusze, a teraz sprowadzimy reżyserów, aktorów i zaczniemy zagłębiać się i upewniać, że będzie to idealny sezon. – powiedziała Hissrich

W najnowszym sezonie wiedźmin Geralt (Henry Cavill), przekonany, że Yennefer (Anya Chalotra) zginęła w bitwie na Wzgórzu Sodden, stara się ochronić drugą mu najbliższą osobę, księżniczkę Cirillę (Freya Allan). W tym celu zabiera ją do wiedźmińskiej twierdzy Kaer Morhen, gdzie dziewczyna pod okiem Geralta i innych wiedźminów zacznie szkolić się w sztuce walki. Wkrótce jednak okaże się, że jej największy potencjał ma magiczną naturę.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dexter – kolejna krótka zapowiedź powrotu Dextera Morgana

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.