Scarlett Johansson w obsadzie adaptacji powieści Johna Katzenbacha ”Just Cause”

}

Data: 29 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Nominowana do Oscara gwiazda filmów Marvela Scarlett Johansson podpisała kontrakt na udział w serialu telewizyjnym. Fabuła noszącego tytuł projektu Just Cause oprze się na powieści Johna Katzenbacha o tym samym tytule wydanej w 1992 roku.

Co ciekawe Johansson wystąpiła już w adaptacji tej książki. Miało to miejsce w 1995 roku. Wtedy to wcieliła się w Kate Armstrong u boku Seana Connery’ego w filmie W słusznej sprawie.

Za scenariusz i produkcję serialu odpowiada Christy Hall. Projekt powstaje dla platformy Amazon Prime Video. Dla Johansson rola w Just Cause to pierwszy tak duży występ w telewizyjnej produkcji.

Aktorka znana z MCU z roli Czarnej Wdowy, w serialu Just Cause wcieli się w główną bohaterkę Madison Cowart. To walcząca z własnymi problemami reporterka pracująca dla gazety na Florydzie, która wysłana zostaje do więzienia w celu opisania ostatni dni więźnia w celi śmierci. W powieści postać ta jest mężczyzną.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Tak prezentują się antagoniści 4. sezonu Titans!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.