Satyryczny Ekler na razie bez nowych odcinków

}

Data: 4 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Kontrowersyjny i satyryczny serial Ekler, który w październiku ubiegłego roku zadebiutował na Youtube na razie nie doczeka się nowych odcinków. Winą brak środków na jego produkcję.

Na razie powstały cztery odcinki serialu. Scenariusze kolejnych są już gotowe, ale brak środków na ich realizację. Najpierw firmie Story Production nie udało się znaleźć inwestora, który wyłożyłby pieniądze na produkcję. Potem w planach była zbiórka publiczna. Ta jednak nie doszła do skutku przez wybuch wojny na Ukrainie.

Na razie skupiamy się na pomocy Ukraińcom. Gdy sytuacja na świecie się uspokoi, wrócimy do tego projektu i pomysłu zbiórki publicznej. Obecna sytuacja nie sprzyja zbieraniu środków na serial komediowy – mówi Beata Harasimowicz, szefowa projektu.

Akcja serialu Ekler dzieje się w lokalnej redakcji telewizji katolickiej ”Wytrwamy”. Głównym bohaterem i duchowym liderem jest postać zwana Ojcem Przewodnikiem. Całość inspirowana jest Telewizją Trwam, zamkniętym imperium, gdzie nikt postronny nie dowie się co tak naprawdę się tam dzieje. Twórcy przedstawiają swoją wizję tej instytucji, ludzi tam pracujących i bywających. Podglądają i pokazują świat oraz mechanizmy nim zarządzające, których możemy się tylko domyślać.

Pierwszy odcinek skupiał się na ojcu Rydzyku. W kolejnych epizodach dostało się też politykom, m.in. prezydentowi Dudzie i Beacie Szydło.

W serialu występują m.in. Jerzy Schejbal, Piotr Cyrwus, Rafał Rutkowski i Ewa Telega.

Źródło: Press

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [24.01.2018]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.