Sasquatch – dokument braci Duplass o Wielkiej Stopie

18 marca 2021 | Newsy

Czy legendarna Wielka Stopa istnieje naprawdę? Bracia Duplass postarają się odpowiedzieć na to pytanie w swoim trzyczęściowym dokumencie zatytułowany, Sasquatch. Produkcja ta już w kwietniu trafi na Hulu.

Zbada ona historię potrójnego morderstwa z lat 90 ubiegłego wieku, jakie miało miejsce w Północnej Kalifornii. Według plantatorów marihuany zabójstwa dokonała właśnie Wielka Stopa…

Dokument przeniesie nas do roku 1993 kiedy to na farmie, gdzie uprawiano marihuanę znaleziono trzech mężczyzn mających powyrywane kończyny. Zagadka ich śmierci do dziś nie została wyjaśniona. Sprawą zajął się dziennikarz śledczy David Holthouse, który ponownie po ponad 20 latach odwiedza to miejsce w poszukiwaniu nowych dowodów mogących rozjaśnić tajemniczą sprawę. Czy dokona przerażającego odkrycia?

Zapoznajcie się z zwiastunem i plakatem dokumentu.

sasquatch poster

Sasquatch zadebiutuje najpierw na festiwalu SXSW 2021, a 20 kwietnia 2021 roku trafi na platformę Hulu. Za reżyserię tego niecodziennego dokumentu odpowiada Joshua Rofé.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Bel-Air – zamówiono dwa sezony serialu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram