Sasquatch – dokument braci Duplass o Wielkiej Stopie

}

Data: 18 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Czy legendarna Wielka Stopa istnieje naprawdę? Bracia Duplass postarają się odpowiedzieć na to pytanie w swoim trzyczęściowym dokumencie zatytułowany, Sasquatch. Produkcja ta już w kwietniu trafi na Hulu.

Zbada ona historię potrójnego morderstwa z lat 90 ubiegłego wieku, jakie miało miejsce w Północnej Kalifornii. Według plantatorów marihuany zabójstwa dokonała właśnie Wielka Stopa…

Dokument przeniesie nas do roku 1993 kiedy to na farmie, gdzie uprawiano marihuanę znaleziono trzech mężczyzn mających powyrywane kończyny. Zagadka ich śmierci do dziś nie została wyjaśniona. Sprawą zajął się dziennikarz śledczy David Holthouse, który ponownie po ponad 20 latach odwiedza to miejsce w poszukiwaniu nowych dowodów mogących rozjaśnić tajemniczą sprawę. Czy dokona przerażającego odkrycia?

Zapoznajcie się z zwiastunem i plakatem dokumentu.

sasquatch poster

Sasquatch zadebiutuje najpierw na festiwalu SXSW 2021, a 20 kwietnia 2021 roku trafi na platformę Hulu. Za reżyserię tego niecodziennego dokumentu odpowiada Joshua Rofé.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Bel-Air – zamówiono dwa sezony serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.