w

Santa Clarita Diet – serial został skasowany!

charming video announces season 3 date for santa clarita diet on

Po trzech dobrych sezonach Netflix zdecydował się na radykalne posunięcie i skasował serial, także jego fani nie doczekają się już kolejnych krwawych przygód pewnej rodziny z Los Angeles.

Jak to często bywa w takich przypadkach fani serialu już podjęli próbę jego ratowania i ruszyli z apelem stosując na Twitterze hashtag #SaveSantaClaritaDiet.

Dla przypomnienia Santa Clarita Diet opowiada o kobiecie, która zostaje przemieniona w zombie. Jednak ma szansę utrzymać swoje człowieczeństwo poprzez jedzenie ludzkiego mięsa. Jej rodzina nie odwraca się od niej, a wręcz pomaga jej w zdobywaniu pożywienia. To krwawa komedia ukazująca bezwarunkową siłę miłości.

Na platformie Netflix dostępne są wszystkie trzy sezony produkcji. Przyczyna skasowania serialu nie została jak na razie podana.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

reese witherspoon1

Little Fires Everywhere – wiemy kto zagra w tej adaptacji!

light as a feather season 2 premiere date revealed

Lekkie jak piórko sezon 2. – jest zapowiedź i data premiery!