Santa Clarita Diet – serial został skasowany!

29 kwietnia 2019 | Newsy

Po trzech dobrych sezonach Netflix zdecydował się na radykalne posunięcie i skasował serial, także jego fani nie doczekają się już kolejnych krwawych przygód pewnej rodziny z Los Angeles.

Jak to często bywa w takich przypadkach fani serialu już podjęli próbę jego ratowania i ruszyli z apelem stosując na Twitterze hashtag #SaveSantaClaritaDiet.

Dla przypomnienia Santa Clarita Diet opowiada o kobiecie, która zostaje przemieniona w zombie. Jednak ma szansę utrzymać swoje człowieczeństwo poprzez jedzenie ludzkiego mięsa. Jej rodzina nie odwraca się od niej, a wręcz pomaga jej w zdobywaniu pożywienia. To krwawa komedia ukazująca bezwarunkową siłę miłości.

Na platformie Netflix dostępne są wszystkie trzy sezony produkcji. Przyczyna skasowania serialu nie została jak na razie podana.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  TOP 10 seriale na "odmóżdżenie"

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram