pixel

Przeczytano:

Santa Clarita Diet – serial został skasowany!

29 04 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Po trzech dobrych sezonach Netflix zdecydował się na radykalne posunięcie i skasował serial, także jego fani nie doczekają się już kolejnych krwawych przygód pewnej rodziny z Los Angeles.

Jak to często bywa w takich przypadkach fani serialu już podjęli próbę jego ratowania i ruszyli z apelem stosując na Twitterze hashtag #SaveSantaClaritaDiet.

Dla przypomnienia Santa Clarita Diet opowiada o kobiecie, która zostaje przemieniona w zombie. Jednak ma szansę utrzymać swoje człowieczeństwo poprzez jedzenie ludzkiego mięsa. Jej rodzina nie odwraca się od niej, a wręcz pomaga jej w zdobywaniu pożywienia. To krwawa komedia ukazująca bezwarunkową siłę miłości.

Na platformie Netflix dostępne są wszystkie trzy sezony produkcji. Przyczyna skasowania serialu nie została jak na razie podana.

Źródło: deadline

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również