Sandra Oh w zwiastunie komedii Netflixa Pani Dziekan

1 lipca 2021 | Newsy

Netflix opublikował pierwszą zapowiedź komediowego serialu o władzach wydziału anglistyki noszącego tytuł Pani Dziekan (z ang. The Chair). W głównej roli Sandra Oh, aktorka znana z serialu Killing Eve.

Sandra Oh wciela się w dr Ji-Yoon Kim, która przybywa na kampus Uniwersytetu Pembroke, aby rozpocząć pracę jako kierownik wydziału języka angielskiego. Nie wszystko idzie jednak płynnie, a los co rusz rzuca jej kłody po nogi. Do tego jest pierwszą kobietą, która obieła na tym uniwersytecie kierownicze stanowisko.

Twórcy serialu to Amanda Peet i Annie Julia Wyman. W obsadzie znajdują się także Jay Duplass, Holland Taylor, David Morse, Bob Balaban, Nana Mensah i Everly Carganilla.

Premiera serialu Pani Dziekan już 20 sierpnia 2021 roku. Składa się on z sześciu półgodzinnych odcinków.

Źródło: Netflix, Twitter

ZOBACZ TEŻ  KLANGOR – premiera serialu już dziś! Maciej Musiał zaprasza za kulisy.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy