Sandman – Netflix otrzymał prawa do produkcji serialu!

}

Data: 1 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

Netflixowi udało się przejąć prawa do ekranizacji jednej z najsłynniejszej serii komiksów Neila Gaimana. Po odmowie stacji HBO, która nie zdecydowała się na zakup tejże licencji ze względu na jej wysokie koszty, decyzję zakupu podjęła platforma Netflix.

Ma to być najdroższy serial jaki zostanie do tej pory wyprodukowany na licencji DC. Producentami są Gaiman i David S. Goyer, z kolei reżyserem, scenarzystą i showrunnerem został Allan Heinberg.

Do ekranizacji Sandmana zbierano się już kilkukrotnie jednak żaden z projektów do tej pory nie ujrzał światła dziennego. Miejmy nadzieję, że w tym przypadku będzie inaczej.

Głównym bohaterem Sandmana jest Sen, personifikacja władcy krainy marzeń sennych, który należy do siedmiorga Nieskończnonych. Każde z rodzeństwa utożsamia jeden z elementów tj. Los, Śmierć, Zniszczenie, Rozpacz, Pożądanie i Marzenie. Sen po przebywaniu w kilkuletniej niewoli powraca, aby odbudować swoje zniszczone królestwo, ale dopada go przeszłość.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Niewinny – Netflix przedstawia zwiastun serialu opartego na powieści Cobena

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.