Samantha Morton powraca w Tales of the Walking Dead

}

Data: 4 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media Samantha Morton, która w The Walking Dead wcieliła się w rolę Alphy – antagonistki noszącej skórę zombie, ponownie wcielić ma się w te rolę w nadchodzącej antologicznej serii spin-off serialu matki Tales of the Walking Dead.

Morton wystąpiła w dziewiątym i dziesiątym sezonie The Walking Dead. Była przywódczynią klanu The Whisperers. Została zabita przez Negana.

W obsadzie spin-offa są także Olivia Munn, Daniella Pineda, Terry Crews, Parker Posey, Jillian Bell, Anthony Edwards i Poppy Liu. Pierwszy sezon składający się z sześciu odcinków zadebiutować ma latem tego roku. Każdy odcinek ukaże osobną, oryginalną historię osadzoną w uniwersum The Walking Dead. Zobaczymy zarówno nowe, jak i znane nam już z serialu matki postacie. Odcinki trwać będą godzinę.

Serial wyreżyserują Haifaa al-Mansour, Deborah Kampmeier, Tara Nicole Weyr i Michael Satrazemis.

Źrodło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Justice U – nowy serial oparty na komiksach DC

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.