Salma Hayek negocjuje role w kolejnym sezonie Czarnego lustra

}

Data: 19 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Obsada szóstego sezonu Czarnego lustra może powiększyć się o naprawdę utalentowaną hollywoodzką aktorkę. Mowa o Salmie Hayek, która właśnie negocjuje swój angaż.

Jeśli aktorka podpisze kontrakt, to występ w Czarnym lustrze będzie dla niej pierwszą dużą telewizyjną rolą. Do tej pory Hayek pojawiała się tylko gościnnie w odcinkowych produkcjach.

Fabuła oczekiwanego od lat szóstego sezonu Czarnego lustra trzymana jest w tajemnicy. Wiemy jedynie, iż sezon ten będzie dłuższy od poprzedniego liczącego zaledwie trzy odcinki. Epizody mają być też dłuższe. Jak zapowiadają producenci Charlie Brooker i Annabel Jones, każdy odcinek będzie miał długość pełnometrażowego filmu.

Czarne lustro to antologia nawiązująca do zbiorowego niepokoju, jaki odczuwamy względem współczesnego świata. Każdy odcinek opowiada inną, wyrazistą i trzymającą w napięciu historię, poruszającą temat współczesnej technoparanoi. Mimochodem technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia. W każdym domu, na każdym biurku i w każdej dłoni można zobaczyć ekran plazmowy, monitor lub smartfon – czarne lustro odbijające codzienność XXI wieku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Ślepnąc od świateł najchętniej oglądanym serialem w HBO GO w Polsce w 2018 roku

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.