Rzymskie dziewczyny sezon 3. – zobaczcie pełną zapowiedź

}

Data: 25 sierpnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował pełną zapowiedź trzeciego i zarazem finałowego sezonu serialu Rzymskie dziewczyny.

Bohaterki Rzymskich dziewczyn powracają w sezonie finałowym, by stawić czoła konsekwencjom swoich wyborów. Policja zbliża się do rozwiązania sprawy młodocianych prostytutek z liceum Collodi, zaś przyjaźnie, więzi rodzinne i romanse zostają wystawione na próbę.

Serial ten traktuje o prostytucji wśród nieletnich, a jego fabuła inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. Główne bohaterki to dziewczyny z dobrych i bogatych domów, które znudzone swoim dotychczasowym życiem wkraczają do rzymskiego półświatka. Tam odrzucając dotychczasowe normy społeczne poszukują swojej tożsamości i niezależności.

Za tą produkcję odpowiadają Anna Negri i Andrea De Sica. W głównej obsadzie powrócą Benedetta Porcaroli, Alice Pagani i Riccardo Mandolini.

Premiera 3. sezonu serialu już 16 września 2020 roku na Netflix. Czekacie na finał tej serii?

Źródło: youtube

ZOBACZ TEŻ  American Horror Story: 1984 – przeraźliwy krzyk na nowym plakacie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.