Przeczytano:

Rysa – nowy polski serial niedługo trafi do serwisu IPLA!

22 12 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Sony Pictures Television i Telewizja Polsat niedawno zakończyły zdjęcia do serialu Rysa, będącego adaptacją powieści Igora Brejdyganta. Zaraz po tym rozpoczęto prace na planie jego kontynuacji, która nosić będzie tytuł Układ.

Serial Rysa zadebiutować ma już w styczniu 2021 roku w serwisie IPLA. To produkcja łącząca w sobie cechy kryminału i psychologicznego thrillera. Największa zagadką serialu będą bolesne doświadczenia głównej bohaterki. Monika Brzozowska to policjantka pracująca w wydziale zabójstw, która chce wygrać z dręczącymi ją lękami. Prowadząc śledztwo, które nakierowuje na nią, Monika będzie musiała stawić czoła demonom przeszłości.

W roli Moniki zobaczymy Julię Kijowską. Partnerować jej będą m.in. Maciej Zakościelny, Janusz Chabior, Kinga Preis, Zbigniew Zamachowski i Dawid Ogrodnik. Za reżyserię serialu odpowiadają Maciej Migas, Łukasz Kośmicki oraz Leszek Dawid.

Trwają już prace nad kontynuacją serialu Rysa. Układ ukaże nam główną bohaterkę, która nie będzie mogła podnieść się po tym co ją spotkało. Wplącze się w polityczne zawirowania i odkryje mroczny świat układów, które sięgają aż do szczytów władzy.

Oba seriale będą składały się z ośmiu odcinków.

Źródło: światseriali

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również