Ryan Murphy przechodzi do Netflixa

}

Data: 14 lutego 2018

a

Kategorie: Newsy

Twórca takich hitów jak Glee, American Horror Story, Feud przechodzi do Netflixa, a umowa opiewa na ogromną kwotę. Co się stało, że mistrz antologii odchodzi od studia 20th Century Fox TV?

Ryan Murphy podpisał 5-letni kontrakt z Netflixem na ogromną kwotę 300 milionów dolarów. Umowa wchodzi w życie w lipcu i od tego czasu Ryan Murphy będzie tworzył seriale i filmy dla Netflixa na wyłączność, jednym z nich ma być The Politician – serial w świetnej obsadzie, gdzie w roli głównej zagra Ben Platt, a o angaż starają się Barbra Streisand i Gwyneth Paltrow oraz Ratched, gdzie w roli głównej pojawi się jedna z ulubionych aktorek Murphy’ego – Sarah Paulson.

Dotychczasowe seriale Ryana Murphy’ego jak American Horror Story, nie są zagrożone i nadal będą tworzone kolejne serie.

Powodem, przez który Ryan Murphy odchodzi ze studia 20th Century Fox TV jest przejęcie go przez Disney’a. Twórca słynący z kontrowersyjnych seriali stwierdził – „Czy będę musiał obsadzić Myszkę Miki w American Horror Story?”.

ZOBACZ TEŻ  AHS: Double Feature – pierwszy oficjalny zwiastun podzielonego na dwie części sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.