w

Ryan Murphy przechodzi do Netflixa

ryan murphy 0

Twórca takich hitów jak Glee, American Horror Story, Feud przechodzi do Netflixa, a umowa opiewa na ogromną kwotę. Co się stało, że mistrz antologii odchodzi od studia 20th Century Fox TV?

Ryan Murphy podpisał 5-letni kontrakt z Netflixem na ogromną kwotę 300 milionów dolarów. Umowa wchodzi w życie w lipcu i od tego czasu Ryan Murphy będzie tworzył seriale i filmy dla Netflixa na wyłączność, jednym z nich ma być The Politician – serial w świetnej obsadzie, gdzie w roli głównej zagra Ben Platt, a o angaż starają się Barbra Streisand i Gwyneth Paltrow oraz Ratched, gdzie w roli głównej pojawi się jedna z ulubionych aktorek Murphy’ego – Sarah Paulson.

Dotychczasowe seriale Ryana Murphy’ego jak American Horror Story, nie są zagrożone i nadal będą tworzone kolejne serie.

Powodem, przez który Ryan Murphy odchodzi ze studia 20th Century Fox TV jest przejęcie go przez Disney’a. Twórca słynący z kontrowersyjnych seriali stwierdził – „Czy będę musiał obsadzić Myszkę Miki w American Horror Story?”.

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seriale romantyczne

Seriale romantyczne – 11 historii, które rozpalą każde serce

the caesars

“The Caesars” – Powstanie nowy serial Martina Scorsesego i Michaela Hirsta