Różowe lata 70. – Netflix zrealizuje spin-off popularnego sitcomu

}

Data: 12 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Netflix zamówiła spin-off amerykańskiego sitcomu Różowe lata 70. emitowanego w latach 1998-2006. Produkcja nosić ma tytuł That ’90s Show.

W spin-offie swoje role powtórzą Kurtwood Smith i Debra Jo Rupp, którzy ponownie wcielą się w Reda i Kitty Formanów. Za serial odpowiedzia twórcy oryginału – Bonnie Turner i Terry Turner. Mają oni nadzieję, iż w spin-offie oprócz wspomnianej dwójki, pojawią się choćby gościnnie także inne postacie znane z Różowych lat 70.

Akcja That ’90s Show rozgrywać ma się w roku 1995. Główną bohaterką będzie Leia Forman, córka Erica i Donny, która latem odwiedza swoich dziadków – Reda i Kitty mieszkających dalej w Point Place w stanie Wisconsin. Tam zaprzyjaźnia się z nowym pokoleniem dzieciaków.

Netflix zamówił jeden sezon składający się z 10 epizodów. Funkcję showrunnera objął Gregg Mettler.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Sprawy Frankie Drake - odważne kobiety detektywki powracają w 4. sezonie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.