w

Rozłąka – nowy serial od Netflixa z Hilary Swank w roli astronautki

away 101 unit 03109r 732x488

Platforma Netflix ogłosiła, iż na początku września będzie mieć miejsce premiera nowego serialu pt. Rozłąka, w którym Hilary Swank wciela się w rolę astronautki.

away 102 unit 00114r 1024x683

Stworzony przez Andrew Hinderakera i wyprodukowany przez Jasona Katimsa serial to nakręcony z rozmachem wzruszający dramat o nadziei, człowieczeństwie i poświęceniach, jakie trzeba ponieść, by osiągnąć to, co wydaje się niemożliwe. Amerykańska astronautka, Emma Green, dołącza do niebezpiecznej wyprawy na Marsa jako dowódca międzynarodowej załogi. Na Ziemi zostawia męża i nastoletnią córkę, którzy akurat bardzo jej potrzebują. Podróż w kosmos staje się coraz bardziej wymagająca, a relacje między członkami załogi i ich rodzinami — coraz bardziej skomplikowane.

away 101 unit 00096r 1024x683

W obsadzie aktorskiej oprócz Swank znajdują się także Josh Charles, Talitha Bateman, Mark Ivanir, Ato Essandoh, Ray Panthaki, Vivian Wu, Monique Curnen.

Premiera serialu już 4 września br.

Źródło: netflix

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

netflix 3733812 1280 150x150

Binge watching i binger – czym są? Serialowy słownik

chilling adventures of sabrina netflix nowosci 150x150

Chilling Adventures of Sabrina – sezon 4 finałowym!