Rozłąka – nowy serial od Netflixa z Hilary Swank w roli astronautki

}

Data: 13 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Platforma Netflix ogłosiła, iż na początku września będzie mieć miejsce premiera nowego serialu pt. Rozłąka, w którym Hilary Swank wciela się w rolę astronautki.

away 102 unit 00114r

Stworzony przez Andrew Hinderakera i wyprodukowany przez Jasona Katimsa serial to nakręcony z rozmachem wzruszający dramat o nadziei, człowieczeństwie i poświęceniach, jakie trzeba ponieść, by osiągnąć to, co wydaje się niemożliwe. Amerykańska astronautka, Emma Green, dołącza do niebezpiecznej wyprawy na Marsa jako dowódca międzynarodowej załogi. Na Ziemi zostawia męża i nastoletnią córkę, którzy akurat bardzo jej potrzebują. Podróż w kosmos staje się coraz bardziej wymagająca, a relacje między członkami załogi i ich rodzinami — coraz bardziej skomplikowane.

away 101 unit 00096r

W obsadzie aktorskiej oprócz Swank znajdują się także Josh Charles, Talitha Bateman, Mark Ivanir, Ato Essandoh, Ray Panthaki, Vivian Wu, Monique Curnen.

Premiera serialu już 4 września br.

Źródło: netflix

ZOBACZ TEŻ  Rozłąka – zwiastun nowego serialu z Hilary Swank

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.