Rozłąka – Netflix kasuje serial po 1. sezonie

}

Data: 21 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Netflix podjął nieco zaskakującą decyzję. Postanowiono bowiem nie dawać zgody na produkcję drugiego sezonu serialu science fiction Rozłąka z Hilary Swank w roli głównej.

Powody takiej decyzji serwisu nie są znane. Serial otrzymał bowiem dobre recenzje zarówno od widzów, jak i krytyków. Był także dość popularny. Widocznie jednak nie na tyle, aby platformie opłacało się go dalej finansować.

Główna bohaterka to amerykańska astronautka, Emma Green (Hilary Swank), która dołącza do niebezpiecznej wyprawy na Marsa jako dowódca międzynarodowej załogi. Na Ziemi zostawia męża (Josh Charles) i nastoletnią córkę (Talitha Bateman), którzy akurat bardzo jej potrzebują. Podróż w kosmos staje się coraz bardziej wymagająca, a relacje między członkami załogi i ich rodzinami — coraz bardziej skomplikowane. To nakręcony z rozmachem wzruszający dramat o nadziei, człowieczeństwie i poświęceniach, jakie trzeba ponieść, by osiągnąć to, co wydaje się niemożliwe.

Pierwszy sezon serialu zadebiutował na początku września. Składa się on z 10 odcinków.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Lucyfer sezon 5B – zwiastun zapowiada niezłe zamieszanie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.