pixel

Przeczytano:

Rozczarowani sezon 2. – księżniczka Bean trafia do piekła! Jest nowy zwiastun animacji!

06 09 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Rozczarowani to animowany serial Netflixa, za który odpowiada Matt Groening. Osadzona w średniowiecznych realiach komedia ukazuje perypetie pewnej nierozgarniętej i nadużywającej alkoholu księżniczki i jej niecodziennych przyjaciół.

https://youtu.be/Q00bB9o7Eok

Nowy zwiastun drugiego sezonu, który zadebiutuje już 20 września, ukazuje nam księżniczkę i jej osobistego demona Luci w piekle. Bohaterowie będą starali się odwrócić tragiczne wydarzenia do jakich doszło w końcówce poprzedniej serii. Na mieszkańców Dreamlandu zostało rzucone zaklęcie, które zamieniło ich w kamień. Aby je odwrócić i uratować elfa Elfo nasi bohaterowie schodzą do samego piekła i staną twarzą w twarz z jego piekielnym władcą.

Netflix bardzo stawia na tenże serial, bowiem już zamówił on kolejne 20 odcinków, które z trzecim i czwartym sezonem zadebiutują w 2020 i 2021 roku.

disenchantment trailer e1567707199919
netflix

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również