Rozczarowani

Rozczarowani powracają na Netflix! Jest teaser i data premiery drugiego sezonu!

30 sierpnia 2019 | Newsy

Rozczarowani to zeszłoroczny animowany serial Netflixa, którego twórcą jest Matt Groening. To specyficzna komedia osadzona w średniowiecznych realiach. Zobaczcie pierwszą krótką zajawkę kontynuacji.

https://youtu.be/7wuJnE_Civo

Sezon drugi będzie bezpośrednią kontynuacją wcześniejszych wydarzeń. Poznamy kolejne przygody młodej i nadużywającej alkoholu księżniczki Bean, jej zadziornego elfiego towarzysza i osobistego demona. To niecodzienne trio na swojej drodze co rusz napotyka mnóstwo dziwnych stworzeń tj. ogry, harpie, trolle, a także musi mierzyć się z ludzkimi półgłówkami, ciągle wpadając w jakieś tarapaty.

Rozczarowani z nowymi odcinkami pojawią się na Netflixie już 20 września. Rzućcie także okiem na poniższe plakaty promujące powrót serialu.

disenchantment season 2 poster bean
netflix
disenchantment season 2 poster dagmar
netflix
disenchantment season 2 poster luci
netflix
disenchantment season 2 poster oona
netflix
disenchantment season 2 poster zog
netflix

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Rozczarowani - kolejne odcinki w 2019... oraz 2020 i 2021!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!