w

Rozczarowani – kolejne odcinki w 2019… oraz 2020 i 2021!

11082043 rozczarowani 900 582
netflix

Rozczarowani powrócą już w przyszłym roku. Netflix zapowiada, że kolejne odcinki pierwszego sezonu będą dostępne w 2019 r. 20 dodatkowych odcinków pojawi się w 2020 i 2021 r.

Serial miał swoją premierę w sierpniu 2018 r. Jego twórcą jest Matt Groening, który nie kryje radości z możliwości pracy nad kontynuacją opowieści:

“Jesteśmy niezmiernie podekscytowani mogąc kontynuować naszą wspaniałą przygodę z Netfliksem. Możecie spodziewać się jeszcze więcej pokręconych i irytujących zwrotów akcji oraz tego, że wasze ulubione postaci marnie skończą.”

Widzowie Rozczarowanych zostaną porwani do upadającego średniowiecznego królestwa, w którym absurdalne przygody przeżywa młoda, niewylewająca za kołnierz księżniczka, jej zadziorny elfi towarzysz i osobisty demon. To niezwykłe trio napotka na swojej drodze ogry, duszki, harpie, chochliki, trolle, wodne stworzenia i mnóstwo ludzkich półgłówków.

Źródło: Netflix

Avatar

Napisane przez Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

barney stinson

7 powodów, dla których kochamy Barneya Stinsona

homecoming trailer julia roberts amazon prime 1133767 1280x0

Homecoming – nowy zwiastun serialu Amazona z Julią Roberts w roli głównej