Round Six – Netflix zamówił nowy dramat koreańskiej produkcji!

3 września 2019 | Newsy

Netflix zamówił właśnie nowy serial dramatyczny, który powstanie w Korei. Jego reżyserem został Hwang Dong-hyuk.

Round Six opowie nam ciekawą historię o przetrwaniu. Główni bohaterowie to grupa ludzi, którym daleko do doskonałości, wiecznie zawodzą w życiu i stwarzają sobie w nim same problemy. Pewnego dnia dostają oni zaproszenie do udziału w tajemniczej grze. Jej lokalizacja nie jest znana, a cała akcja odgrywa się w zamknięciu. Celem gry jest przetrwanie. Nikt z zawodników nie może opuścić tejże rozgrywki dopóki nie zostanie wyłoniony zwycięzca. Całość oparta jest na regułach tradycyjnej koreańskiej zabawy dla dzieci z lat 70., która wykorzystuje w jakiś sposób wizerunek kałamarnicy.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  4 sezon Opowieści podręcznej już w kwietniu w HBO

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!