pixel

Przeczytano:

Rosenberg zaadaptuje powieść Alice Hoffman Zasady magii!

20 08 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

HBO Max zamówiło kolejny serial do swojego nowego serwisu streamingowego. Napisać ma go Melissa Rosenberg, jedna z autorek scenariusza do serialu Jessica Jones.

Serial ten ma być adaptacją powieści Alice Hoffman The Rules of Magic, wydanej w Polsce pod tytułem Zasady magii. Jest to prequel książki Practical Magic, która została już zekranizowana w 1998 roku. Film nosił tytuł Totalna magia, a w dwie osierocone siostry z magicznymi zdolnościami wcieliły się Nicole Kidman i Sandra Bullock.

W zamówieniu jest dziesięć odcinków po godzinie każdy. Jak na razie nie znana jest obsada serialu. Możliwym jest wplecienie do niego w pewnym stopniu fabuły z sequela. Zasady magii rozgrywają się w latach 60. XX wieku w Nowym Yorku, a głównymi bohaterkami jest rodzeństwo Owens: Franny, Jet i Vincent, które posiada wyjątkowe magiczne zdolności. Będą oni walczyć o akceptację samych siebie i wolność oraz pozbycie się wielowiekowej klątwy zakazującej miłości.

752776
lubimyczytac

Źródło: collider

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również