Rosenberg zaadaptuje powieść Alice Hoffman Zasady magii!

20 sierpnia 2019 | Newsy

HBO Max zamówiło kolejny serial do swojego nowego serwisu streamingowego. Napisać ma go Melissa Rosenberg, jedna z autorek scenariusza do serialu Jessica Jones.

Serial ten ma być adaptacją powieści Alice Hoffman The Rules of Magic, wydanej w Polsce pod tytułem Zasady magii. Jest to prequel książki Practical Magic, która została już zekranizowana w 1998 roku. Film nosił tytuł Totalna magia, a w dwie osierocone siostry z magicznymi zdolnościami wcieliły się Nicole Kidman i Sandra Bullock.

W zamówieniu jest dziesięć odcinków po godzinie każdy. Jak na razie nie znana jest obsada serialu. Możliwym jest wplecienie do niego w pewnym stopniu fabuły z sequela. Zasady magii rozgrywają się w latach 60. XX wieku w Nowym Yorku, a głównymi bohaterkami jest rodzeństwo Owens: Franny, Jet i Vincent, które posiada wyjątkowe magiczne zdolności. Będą oni walczyć o akceptację samych siebie i wolność oraz pozbycie się wielowiekowej klątwy zakazującej miłości.

752776
lubimyczytac

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  The 100 zostało przedłużone na 6 sezon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!