roseanne

Roseanne – czy powstanie kontynuacja?

4 czerwca 2018 | Newsy

j

Fani i twórcy serialu zastanawiają się nad losami produkcji. Trwają rozmowy z władzami stacji ABC.

Chociaż Roseanne osiągnął świetne wyniki oglądalności i zapewniano o tym, że powstanie 11 sezon, przez rasistowski wpis aktorki Roseanne Barr na Twitterze postanowiono skasować serial. Stacja ABC straci zatem bardzo silną pozycję w swojej ramówce.

Producenci Roseanne mają jednak spotkać się z dyrektorami wspomnianej stacji, aby porozmawiać o nowym serialu bez dotychczasowej gwiazdy i pod innym tytułem. Produkcja byłaby wierna poprzedniej formule i zachowałaby obsadę (z wyjątkiem kontrowersyjnej aktorki).

ZOBACZ TEŻ  The Hardy Boys – zwiastun nowego serialu Hulu opartego o powieści Dixona

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy