Rodzinny interes – początek zdjęć do 6. sezonu

}

Data: 23 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Rozpoczęły się zdjęcia do szóstego sezonu serialu telewizji Puls Rodzinny interes. Produkcja jest bardzo chętnie oglądana. Piąty sezon osiągnął rekordowy wynik oglądalności notując prawie 90% wzrost w stosunku do oglądalności premierowych odcinków sezonu 1.

Szósty sezon liczyć ma 50 odcinków. Poznamy zwariowane perypetie klientów i właścicieli warsztatu samochodowego oraz salonu fryzjerskiego, a będą to m.in. historie o nawiedzonym kamperze, wiecznych dziewicach czy o męskim Baby Bluesie.

Do Polski nieoczekiwanie powróci Jo Levinsky-Fox (Monika Ekiert). Dowiemy się jak ułożą się jej relacje z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), który próbuje odbudować związek z Elą (Katarzyna Taracińska-Badura). Ela zaś odkryje nową pasje, a Viola (Magdalena Modra-Krupska) zaangażuje się w pomoc potrzebującym, zaniedbanym zwierzętom.

Premiera nowego sezonu wiosną na antenie TV Puls.

Źródło: Świat seriali

ZOBACZ TEŻ  Przyjaciele – zwiastun i data premiery specjalnego odcinka

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.