Rodzinny interes dobiegł końca – TV Puls nie chce kontynuować serialu

}

Data: 16 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Zapoczątkowany w 2019 roku serial TV Puls Rodzinny interes po sześciu sezonach dobiegł końca. Wyemitowany niedawno ostatni odcinek szóstej serii był pożegnaniem z bohaterami.

Informacja o końcu produkcji pojawiła się na oficjalnej stronie serialu na Facebooku.

279643144 3152656574975547 216173929849633348 n

Dziękujemy za sześć sezonów Rodzinnego interesu, za wspólne wzruszenia, uśmiechy i niezapomniane historie. Dziękujemy Aktorom i wszystkim Osobom zaangażowanym w tworzenie serialu. Dziękujemy Wam, kochani Fani. Na chwilę obecną nie planujemy kontynuacji. Ale to nie znaczy, że Rodzinnego interesu nie ma! Ulubione momenty serialu, bohaterów i ich perypetie wciąż możecie oglądać na TV Puls w ramach powtórek – codziennie od poniedziałku do piątku o 12:00 i 13:00.

Rodzinny interes to serial opowiadający o dwójce przyjaciół z dzieciństwa Wojtku i Ryszardzie (Marek Krupski i Ireneusz Dydliński), którzy wychowali się w domu dziecka, a po latach postanowili otworzyć warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników: młody Dawid (Patryk Janas), który uczy się fachu przy doświadczonym Bronku (Roman Szczeblewski). Bardzo ważną rolę odegra tajemnicza i przebiegła księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Częstym gościem warsztatu będzie celebryta, Dariusz Witter, który skrywa pewną tajemnicę – w tej roli Dariusz Kordek. Żony właścicieli warsztatu Ela i Jola (Katarzyna Taracińska-Badura i Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, cieszący się renomą salon fryzjerski „Bella Ella”. Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

Źródło: Facebook

ZOBACZ TEŻ  Rodzinny interes – początek zdjęć do 6. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Kris

    Poco nowe jak tamte fajne to głupota tworzy nowy serial

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.