Rodzina na Maxa – nowy komediowo-obyczajowy serial Polsatu

}

Data: 22 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

W listopadzie 2021 roku ruszyły zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polsat Rodzina na Maxa. W rolach głównych: Nikodem Rozbicki, Anna Smołowik i Ewa Kasprzyk. Towarzyszą im m.in. Helena Sujecka, Sonia Bohosiewicz i Grzegorz Małecki. Reżyserem jest Maria Sadowska.

Rodzina na Maxa to serial komediowo-obyczajowy, który z przymrużeniem oka opowiada o rodzinie, nieoczekiwanej namiętności i… różnicy wieku. Bohaterem jest 25-letni Max, który pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń, Karolinę (Anna Smołowik), i sam nie wie, jak szybko się zakochuje. Ale ideał nie jest aż tak „idealny” – to matka trójki dorastających dzieci, mieszkająca pod jednym dachem z eksteściową (Ewa Kasprzyk). Ani dzieci, ani eksteściowa nie będą zachwyceni pojawieniem się Maxa. Ale on nie podda się tak łatwo! Dlatego naprawdę warto śledzić zaskakujący finał tej historii.

W serialu zobaczymy doskonałe kreacje aktorów, którzy przyzwyczaili nas do dobrego kina. Pragmatyczna pod każdym względem siostra głównej bohaterki to Sonia Bohosiewicz, jej męża zagra Grzegorz Małecki, a w rolach dzieci Karoliny pojawią się: Mila Jankowska, Zofia Świątkiewicz oraz Maksymilian Zieliński. W pozostałych rolach wspaniali aktorzy młodego pokolenia m.in. Ina Sobala, Zosia Stafiej i Filip Orliński.

Premiera w 2022 roku.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Showmax ucieka z Polski - koniec platformy w naszym kraju

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.