Rodzina Addamsów – Tim Burton pracuje nad serialem

23 października 2020 | Newsy

Tim Burton reżyser wielu świetnych produkcji mający swój własny unikalny styl bierze się za nową wersję słynnego komiksu Charlesa Addamsa opowiadającego o Rodzinie Addamsów. Planuje on stworzyć serial na jego podstawie.

Scenarzystami projektu mają być Alfred Gough i Miles Millar. Burton obecnie prowadzi negocjacje w sprawie zostania producentem wykonawczym i być może reżyserem całości.

Serial ukazać ma upiorną rodzinę w czasach nam współczesnych. Skupi się głównie na Środzie Addams i jej spojrzeniu na świat w 2020 roku.

Za produkcję odpowie studio MGM TV. Nie wiadomo na razie na jaką platformę bądź do jakiej telewizji trafi projekt. Mówi się, że największe szanse na jego przejęcie ma Netflix.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wednesday Addams wybrana!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram