Ród smoka – zobacz zwiastun i nowe plakaty z postaciami!

}

Data: 5 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO Max opublikowało nowy, zapierający dech w piersiach zwiastun serialu Ród smoka. Możecie także zapoznać się z plakatami prezentującymi główne postacie produkcji.

Ród smoka powstaje na podstawie książki George’a R.R. Martina Ogień i krew, która opowiada o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest Gra o tron.

W serialu występują: Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel oraz Rhys Ifans.

W pozostałych rolach: Milly Alcock, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Emily Carey, Harry Collett, Ryan Corr, Tom Glynn-Carney, Jefferson Hall, David Horovitch, Wil Johnson, John Macmillan, Graham McTavish, Ewan Mitchell, Theo Nate, Matthew Needham, Bill Paterson, Phia Saban, Gavin Spokes, Savannah Steyn.

Dziesięcioodcinkowy serial Ród smoka (House of the Dragon) zadebiutuje w HBO oraz HBO Max 22 sierpnia. Poniżej wspomniane plakaty.

rod smoka criston
rod smoka otto
rod smoka daemon
rod smoka corlys
rod smoka alicent
rod smoka mysaria
rod smoka visery
rod smoka rhaenys
rod smoka rhaenyra

Źródło: HBO Max

ZOBACZ TEŻ  HBO opublikowało pierwszy teaser serialu Ród smoka

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.