Roar – zwiastun feministycznej produkcji Apple TV+

}

Data: 25 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ cały czas stara się rozszerzać gamę swoich oryginalnych produkcji. Najnowszym dziełem, które zadebiutuje już za niecały miesiąc będzie czarna komedia Roar.

Fabuła Roar opiera się na opowiadaniach Cecilii Ahern. Poznamy osiem mrocznych, ale i komicznych feministycznych historii. Na kilka z nich daje nam spojrzenie pierwszy zwiastun. Możemy zobaczyć kobietę jedzącą zdjęcia, kobietę zakochaną w kaczce czy ducha kobiety, który próbuje rozwiązać zagadkę własnej śmierci, a raczej morderstwa.

Za serial odpowiadają Liz Flahive i Carly Mensch. Obie panie pracowały przy GLOW. W obsadzie światowej sławy aktorki – Nicole Kidman, Cynthia Erivo, Issa Rae, Alison Brie oraz Betty Gilpin. Partnerują im Meera Syal, Marritt Wever, Daniel Dae Kim, Nick Kroll oraz Jake Johnson.

Seria ta zaoferuje nam wnikliwy, przejmujący, a czasem zabawny portret tego, co to znaczy być w dzisiejszych czasach kobietą. Historie w przystępny, ale i zaskakujący sposób odzwierciedlą dylematy zwykłych kobiet. Zawierają one mieszankę magicznego realizmu z futurystycznymi światami. Sposób w jaki kobiety radzą sobie ze swoimi problemami, świadczy o ich wielkiej odporności.

Premiera Roar 15 kwietnia 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Sheldon i Amy...spoiler alert!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.