Ridley Scott pracuje nad serialowym Łowcą androidów

23 listopada 2021 | Newsy

Jak widać nie tylko Obcy doczeka się swojego serialowego spin-offu. W jednym z ostatnich wywiadów Ridley Scott ujawnił, iż pracuje także nad serialem, który rozgrywał będzie się w świecie z Łowcy androidów.

Oba projekty są na tym samym etapie. Ukończono już pisanie scenariuszy do pilotażowych odcinków. Serialowy Łowca androidów składać ma się z 10 godzinnych epizodów.

Plotki o tym projekcie krążyły już od jakiegoś czasu, ale do tej pory nie było żadnego oficjalnego potwierdzenia. Teraz wiemy już, że to prawda. Nie wiadomo jednak dla jakiej stacji bądź platformy powstaje. Żadne fabularne szczegóły również nie zostały ujawnione.

Film Łowca androidów zadebiutował w 1982 roku. Jego akcja rozgrywała się w czasach nam teraz współczesnych, bo w 2019 roku. Rick Deckard jako członek specjalnego oddziału policji tropi i eliminuje replikantów – istoty stworzone za pomocą biotechnologii do wykonywania niebezpiecznych zadań. Produkcja ta stała się klasykiem. Po 35 latach doczekała się kontynuacji zatytułowanej Blade Runner 2049.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Secret Invasion ma reżyserów!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy