Rick i Morty sezon 4. – jest zwiastun i data premiery!

}

Data: 8 października 2019

a

Kategorie: Newsy

Adult Swim opublikował pierwszy zwiastun nadchodzącego czwartego sezonu Ricka i Morty’ego, komediowej animacji dla dorosłych. Podana została także data jego premiery.

Nowy sezon zadebiutuje już 10 listopada o 23.30. Jednakże został on skrócony. Będzie składał się tylko z 5 odcinków, a standardowy sezon serialu liczył ich 10.

https://youtu.be/Rw6BrzB1drs

Za sukces serii odpowiadają Justin Roiland i Dan Harmon. Serial opowiada o ekscentrycznym i uzależnionym od alkoholu naukowcu Ricku i jego wnuku Morty’m, którzy podróżują razem po odległych galaktykach i alternatywnych rzeczywistościach. W nadchodzącym sezonie w międzygalaktyczne podróże wciągnięci zostaną także córka Ricka – Beth, jego zięć Jerry oraz wnuczka Summer. Zobaczymy jak cała rodzina przetrwa nowe zagrożenia i chaos jaki Rick wywołuje we wszechświecie. Światło dzienne ujrzy także jego tajemnicza przeszłość.

Trzy dotychczasowe sezony serialu dostępne są na Netflixie. Jak na razie nie wiadomo kiedy na platformie pojawią się nowe epizody.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  TOP 16: seriale animowane dla dorosłych, czyli najlepsze zabawne, ironiczne, bezpośrednie produkcje

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.