w

Rick i Morty i South Park będą dostępne w HBO Max!

southpark
comingsoon

W ofercie nadchodzącej platformy HBO Max pojawią się również dwie niezwykle popularne animacje dla dorosłych. Mowa tu o serialach South Park i Rick i Morty.

Jeśli chodzi o Ricka i Morty’ego to platforma nie otrzymała wyłączności na produkcję. Dalej serial transmitowany będzie na Hulu i w Adult Swim. Z kolei produkcja South Park będzie dostępna w całości tylko na HBO Max. Platforma wykupiła do niej prawa za niebagatela 500 milionów dolarów wygrywając tym samym wojnę z innymi serwisami streamingowymi. Serial ten zniknie z Hulu, a w HBO Max każdy nowy odcinek debiutować będzie dobę po premierze na Comedy Central.

Obecnie trwa emisja 23 sezonu South Parku, a 4. sezon Ricka i Morty’ego zadebiutuje już 10 listopada br. w paśmie Adult Swim.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

lodge 49 768x433

Lodge 49 – serial AMC kończy się po 2. sezonie!

creepshow e1554330951529

Creepshow odnowione na 2. sezon!