Reżyser Hellbound pracuje nad kolejnym strasznym serialem

}

Data: 24 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Yeon Sang-ho, reżyser Zombie express i Hellbound ma napisać i wyreżyserować kolejny serial dla Netflix. Będzie to produkcja oparta na legendarnej japońskiej mandze Parasyte.

Projekt ten należeć będzie do gatunku horroru science-fiction. Noszący tytuł serial Parasyte: The Grey opowie o grupie ludzi toczących wojnę z niezidentyfikowanym pasożytem, który przejmuje kontrolę nad ludzkim gospodarzem zwiększając swoją moc i zasięg działania.

Jak zapowiada Yeon Sanh-ho historia ukazana w serialu będzie różnić się od oryginału. Manga ma być jedynie punktem wyjścia.

Gwiazdy serialu to Jeon So-nee, Koo Kyo-hwan i Lee Jung-hyun. Zdjęcia do produkcji rozpocząć mają się we wrześniu i potrwać mają do pierwszej połowy 2023 roku.

Źródło: Bloody Disgusting

ZOBACZ TEŻ  The Romanoffs - zapowiedź nowego serialu twórców Mad Men

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.