Resident Evil: Wieczny mrok – wejdźcie za kulisy produkcji!

14 lipca 2021 | Newsy

Tydzień temu na Netflixie zadebiutował animowany komputerowo serial Resident Evil: Wieczny mrok, który opiera się na kultowej serii gier wideo. Dla interesujących się nie tylko efektem, ale i tym jak powstaje taka produkcja mamy ciekawy materiał zza kulis.

Oprócz ujęć możecie zapoznać się także z wypowiedziami aktorów i twórców.

Resident Evil: Wieczny mrok opowiada o losach Leona S. Kennedy’ego i Claire Redfield. W bohaterów tych wcielają się odpowiednio Nick Apostolides i Stephanie Panisello.

Wiele lat po koszmarze w Raccoon City Leon i Claire muszą stawić czoło mrocznemu spiskowi, gdy tajemniczy wirus pustoszy Biały Dom.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  The Crown sezon 5. - książę Karol i księżna Diana na pierwszych zdjęciach

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy