Resident Evil doczeka się swojego serialu! Odpowie za niego Netflix!

}

Data: 28 sierpnia 2020

a

Kategorie: Newsy

O tym, iż Netflix planuje zrealizować serial na podstawie popularnej serii survivalowych gier wideo było słychać już od jakiegoś czasu. Teraz jednak mamy oficjalne informacje. Platforma zamówiła pełny sezon serialu.

Nad projektem pracować będzie Andrew Dabb, który był producentem wykonawczym serialu Nie z tego świata oraz niemieckie studio Constantin Film, mające duży udział w powstaniu pełnometrażowych filmów z serii Resident Evil.

Serial składać się z ośmiu odcinków. Opowie on nową historię rozgyrwającą się w dwóch planach czasowych. Pierwszy plan ukaże nam dwie 14-letnie siostry Jade i Billie Wesker, które musiały przenieść się do korporacyjnego molocha New Raccoon City. Szybko odkrywają, że otaczająca je rzeczywistość jest inna, niż się na pierwszy rzut oka wydaje, a ich ojciec skrywa naprawdę mroczne sekrety.

W drugim planie czasowym poznamy Jade będącą już po trzydziestce i żyjącą na Ziemi, na której więcej jest zwierząt i ludzi zainfekowanych wirusem T niż zdrowych. Robi wszystko, aby przeżyć, jednak przeszłość co rusz daje o sobie znać.

Data premiery serialu nie została jak na razie podana.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Sexify – drugi sezon oficjalnie potwierdzony!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.