Resident Alien odnowiony na 2. sezon

}

Data: 18 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Fantastyczno-komediowy serial Syfy Resident Alien otrzymał oficjalne odnowienie na 2. sezon. Produkcja zadebiutowała pod koniec stycznia tego roku i stała się hitem stacji. Serial plasuje się na pierwszym miejscu pod względem popularności produkcji tej stacji od sześciu lat. Jego premiera przyciągnęła łącznie ponad 9 mln widzów.

Za Resident Alien odpowiada Chris Scheridan. W głównej roli występuje Alan Tudyk. Wciela się on w kosmitę, który rozbija się w małym miasteczku w Kolorado. Przejmuje tożsamość zamordowanego lekarza Harry’ego Vanderspeigla i zaczyna pomagać miejscowym. Będąc tym zajęty musi odłożyć na bok swoją tajną misję, z która przyleciał na Ziemię.

Fabuła serialu opiera się na graficznej powieści Petera Hogana i Steve’a Parkhouse’a. W obsadzie oprócz Tudyka znajdują się także Sara Tomko, Corey Reynolds, Alice Wetterlund i Levi Fiehler.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Brooklyn Nine-Nine - Terry Crews zdradza, kiedy premiera

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.