Reservation Dogs – zwiastun 2. sezonu komedii od twórcy Co robimy w ukryciu

}

Data: 6 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Nadchodzi drugi sezon kolejnej udanej komediowej produkcji Taiki Waititi’ego. W sieci zadebiutował zwiastun nowych epizodów Reservation Dogs.

Reservation Dogs to komedia o dorastaniu, opowiadająca historię czwórki rdzennych Amerykanów mieszkających na wiejskiej prowincji w Oklahomie. Dni spędzają na popełnianiu drobnych przestępstw i na walce z nimi… Robią to, aby zebrać pieniądze na realizację swojego marzenia. Chcą wyrwać się z miasteczka i wyjechać do Kalifornii.

Drugi sezon jak zapowiadają twórcy ma być znacznie poważniejszy. Główni bohaterowie będą musieli poradzić sobie z nawarstwiającymi się im osobistymi problemami.

W głównej obsadzie znajdują się D’Pharaoh Woon-A-Tai jako Bear, Devery Jacobs jako Elora Danan, Paulina Alexis jako Willie Jack i Lane Factor jako Cheese.

Premiera drugiego sezonu Reservation Dogs już 3 sierpnia na FX i na Hulu.

Źródło: FX

ZOBACZ TEŻ  Pełny zwiastun serialu Zbrodnie po sąsiedzku

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.