Reprisal – zwiastun i plakat nowego serialu od Hulu!

6 listopada 2019 | Newsy

Hulu wydało nową zapowiedź serialu Reprisal, utrzymanego w gatunku neo-noir i skupionego w głównej mierze na zemście.

https://youtu.be/_DuNIbAisAs

W głównej roli Abigail Spencer jako femme fatale, która mści się na członkach pewnego gangu, który zostawił ją na niechybną śmierć.

Premiera Reprisal już 6 grudnia br. Poniżej zerknijcie jeszcze na plakat promujący produkcję.

reprisal1jj
collider

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Co robimy w ukryciu – pełny zwiastun i data premiery!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram