Renee Zellweger dołącza do obsady limitowanego serialu Blumhouse TV

5 lutego 2021 | Newsy

Prawie rok temu ogłoszono, iż Blumhouse TV wraz z NBC pracują nad projektem limitowanego serialu The Truth About Pam. Produkcja ta ruszyła do przodu. Właśnie trwa kompletowanie obsady. Główną rolę otrzymała dwukrotna zdobywczyni Oscara Renee Zellweger.

Produkcja ta opiera się na jednym z podcastów NBC i reportażu o morderstwie dokonanym przez Pam Hupp z 2011 roku. Zamordowała ona kobietę Betsy Farię, a wrobiła w to jej męża. Sprawiedliwości z czasem stało się jednak zadość i policja doszła do prawdy. Obecnie kobieta ta odsiaduje wyrok dożywocia.

Zellweger wcieli się w postać Hupp. Za scenariusz do serialu odpowiada Jessika Borsiczky. Produkcja składać będzie się z sześciu odcinków.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Ucho Prezesa powróci! Trafi do Comedy Central i Paramount Play!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram