Reginald the Vampire – Syfy realizuje serial o grubym wampirze

}

Data: 23 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja Syfy pracuje nad serialem Reginald the Vampire będącym adaptacją serii książek Johnny’ego B. Truanta noszących tytuł Fat Vampire. Produkcja będzie połączeniem horroru i komedii.

Główną rolę w produkcji otrzymał Jacob Batalon. Zdjęcia do serialu już trwają. Reginald the Vampire zadebiutować ma latem tego roku. Prawa do jego emisji wykupiły także platformy – Amazon i Hulu.

Reginald to świeżo przemieniony wampir, który trafia do świata zamieszkanego przez piękne, wysportowane i próżne wampiry. Jako nowy musi pokonać różne bariery takie jak łobuz pracujący na zlecenie szefa nowego świata, miłość do ludzkiej dziewczyny, której nie może mieć czy wódz wampirów pragnący jego śmierci. Na szczęście Reginald odkrywa, że ma kilka własnych mocy.

Twórcą serialu jest Harley Peyton, który pracował nad serialem Chucky i Twin Peaks. Reginlad the Vampire składać ma się z 10. odcinków. Za kamerą serialu stanął Jeremiah Chechik, który pełni także funkcję producenta wykonawczego.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale PLAYER - 8 propozycji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.