Reacher dostaje odnowienie na 2. sezon

}

Data: 8 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Zaledwie 4 dni po premierze na Amazon Prime Video serialu Reacher, platforma odnowiła produkcję na drugi sezon.

Serial otrzymał bardzo pozytywne recenzje zarówno od krytyków, jak i publiczności. Stał się też jedną z pięciu najchętniej oglądanych oryginalnych serii Amazona. W dużej mierze w sukcesie mogło pomóc mu to, iż zdecydowano się wypuścić cały sezon jednocześnie, co nie jest zbyt częstą praktyką tego serwisu streamingowego.

Reacher opiera się na powieściach Lee Childa, które skupiają się na Jacku Reacherze, byłym majorze Żandarmerii Wojskowej Armii Stanów Zjednoczonych. Pierwszy sezon serialu czerpie z pierwszej powieści noszącej tytuł Killing Floor.

W głównego bohatera wciela się Alan Ritchson. Jack wpada w kłopoty. Zostaje oskarżony i morderstwo, którego nie popełnił. Przeciwko niemu zeznają naoczni świadkowie, którzy twierdzą, iż był na miejscu zbrodni. Jack musi jak najszybciej znaleźć prawdziwego mordercę, aby udowodnić swoją niewinność. W międzyczasie odkrywa również spisek, który aby się z nim uporać będzie wymagał bystrego umysłu i twardych pięści, czyli wszystkiego tego, czego głównemu bohaterowi nie brak.

Źródło: Dark Horizons

Pierwszy sezon Reachera liczy 8 odcinków.

ZOBACZ TEŻ  Twórca Ricka i Morty'ego pracuje nad nowym serialem animowanym

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.