Ramin Djawadi skomponuje muzykę do House of the Dragon

}

Data: 4 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Oczekiwany spin-off Gry o tron będzie miał tego samego kompozytora co oryginalna produkcja. Ramin Djawadi skomponuje muzykę do House of the Dragon.

Za pracę nad ścieżką dźwiękową Gry o tron Djawadi otrzymał dwie nagrody Emmy za wybitną kompozycję muzyczną. Możemy być więc pewni, iż spin-off również przyniesie nam niesamowite wrażenia jeśli chodzi o jego muzyczną oprawę.

Akcja serialu rozgrywać będzie się na 300 lat wcześniej niż ta znana nam z Gry o tron. Produkcja będzie kroniką powstania i upadku rodu Targaryenów – jedynej rodziny posiadającej smoki, która przetrwała katastrofalne wydarzenie zwane Doom of Valyria.

Seria opierać ma się na książce Ogień i krew George R.R. Martina. Składać się będzie z 10 odcinków. Za reżyserię pilota odpowie Miquel Sapochnik. Premiera prequela zaplanowana jest na 2022 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Kapitularz – Łódzki Festiwal Fantastyki – 6-8 września – Atrakcje dla fanów seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.