w

Ramin Djawadi skomponuje muzykę do House of the Dragon

djawadi

Oczekiwany spin-off Gry o tron będzie miał tego samego kompozytora co oryginalna produkcja. Ramin Djawadi skomponuje muzykę do House of the Dragon.

Za pracę nad ścieżką dźwiękową Gry o tron Djawadi otrzymał dwie nagrody Emmy za wybitną kompozycję muzyczną. Możemy być więc pewni, iż spin-off również przyniesie nam niesamowite wrażenia jeśli chodzi o jego muzyczną oprawę.

Akcja serialu rozgrywać będzie się na 300 lat wcześniej niż ta znana nam z Gry o tron. Produkcja będzie kroniką powstania i upadku rodu Targaryenów – jedynej rodziny posiadającej smoki, która przetrwała katastrofalne wydarzenie zwane Doom of Valyria.

Seria opierać ma się na książce Ogień i krew George R.R. Martina. Składać się będzie z 10 odcinków. Za reżyserię pilota odpowie Miquel Sapochnik. Premiera prequela zaplanowana jest na 2022 roku.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kraina lovecrafta serial hbo

Nominacje do Złotych Globów produkcji HBO i HBO Max

netflix kajko i kokosz

Kajko i Kokosz – zobaczcie zwiastun animacji