w

Raised by Wolves – zwiastun, data premiery i plakat serialu Ridleya Scotta

bez tytulu 1

W sieci pojawiły się pierwsze oficjalne materiały promujące nowy oryginalny serial powstały dla platformy HBO Max. Produkcja przeniesie nas na zupełnie obcą planetę.

Akcja serialu rozgrywać będzie się na innej, tajemniczej planecie, na którą zesłana zostaje dwójka androidów, po to, aby wychować tam ludzkie dzieci. Z czasem odkrywają oni, że kontrola nad człowiekiem nie jest tak prosta jak mogłoby się wydawać, bowiem człowieka nie da się zaprogramować i nakazać mu konkretnego myślenia, a największym problemem jak się okazuje są różnice religijne.

W obsadzie znajdują się Amanda Collin, Abubakar Salim, Winta McGrath, Niamh Algar, Jordan Loughran, Matias Varela, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Aasiya Shah, Ivy Wong i Travis Fimmel.

mail 8.jpgcopy

Ridley Scott wyreżyserował dwa pierwsze odcinki serialu, który składa się z 10 epizodów. Jego premiera już 3 września 2020 roku.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

love in the time of corona e1596643913158

Love in the Time of Corona – zwiastun serialu Freeform o miłosnych historiach w czasie kwarantanny

image006

Mapleworth Murders – zwiastun specyficznej komedii od Quibi