Raised By Wolves – Ridley Scott reżyseruje serial science-fiction

Jak podaje stacja TNT, jej nowy serial zostanie wyprodukowany i wyreżyserowany przez Ridleya Scotta, odpowiedzialnego m.in. za Prometeusza czy Łowcę androidów. Główną gwiazdą produkcji będzie Travis Fimmel znany z roli Ragnara w serialu Wikingowie.

Wiadomo, że Scott na pewno ma wyreżyserować dwa pierwsze odcinki, a czy później ktoś go zastąpi nie wiadomo. Za scenariusz odpowiada Aaron Guzikowski. Serial produkowany jest przez Scott Free Productions. Zdjęcia mają rozpocząć się już w tym miesiącu. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Raised By Wolves dziać będzie się na innej, tajemniczej planecie, na którą zesłana zostaje dwójka androidów, po to, aby wychować tam ludzkie dzieci. Z czasem odkrywają oni, że kontrola nad człowiekiem nie jest tak prosta jak mogłoby się wydawać, bowiem człowieka nie da się zaprogramować i nakazać mu konkretnego myślenia, a największym problemem jak się okazuje są różnice religijne.

Fimmel ma wcielić się w rolę Marcusa, żołnierza, któremu wraz z żoną Sue (Niamh Algar) udało się uciec z Ziemi przed jej zniszczeniem. W roli pary androidów zobaczymy Amandę Collin i Abukara Salima. W obsadzie są także Winta McGrath, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Jordan Loughran, Aasiya Shah i Ivy Wong.

Źródło: screenrant

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.