Ridley Scott

Raised By Wolves – Ridley Scott reżyseruje serial science-fiction

18 stycznia 2019 | Newsy

Jak podaje stacja TNT, jej nowy serial zostanie wyprodukowany i wyreżyserowany przez Ridleya Scotta, odpowiedzialnego m.in. za Prometeusza czy Łowcę androidów. Główną gwiazdą produkcji będzie Travis Fimmel znany z roli Ragnara w serialu Wikingowie.

Wiadomo, że Scott na pewno ma wyreżyserować dwa pierwsze odcinki, a czy później ktoś go zastąpi nie wiadomo. Za scenariusz odpowiada Aaron Guzikowski. Serial produkowany jest przez Scott Free Productions. Zdjęcia mają rozpocząć się już w tym miesiącu. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Raised By Wolves dziać będzie się na innej, tajemniczej planecie, na którą zesłana zostaje dwójka androidów, po to, aby wychować tam ludzkie dzieci. Z czasem odkrywają oni, że kontrola nad człowiekiem nie jest tak prosta jak mogłoby się wydawać, bowiem człowieka nie da się zaprogramować i nakazać mu konkretnego myślenia, a największym problemem jak się okazuje są różnice religijne.

Fimmel ma wcielić się w rolę Marcusa, żołnierza, któremu wraz z żoną Sue (Niamh Algar) udało się uciec z Ziemi przed jej zniszczeniem. W roli pary androidów zobaczymy Amandę Collin i Abukara Salima. W obsadzie są także Winta McGrath, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Jordan Loughran, Aasiya Shah i Ivy Wong.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Znamy już obsadę nowego Roswell

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy