Raised by Wolves – Matias Varela dołącza do obsady

}

Data: 19 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Raised by Wolves to nowy serial stacji TNT, za który odpowiada nie kto inny jak sam Ridley Scott. Zdjęcia do produkcji już się rozpoczęły, ale obsada nie została jeszcze skompletowana. Według najnowszych doniesień dołączył do niej Matias Varel znany z serialu Narcos.

Fabuła serialu rozgrywać się będzie na obcej planecie, na którą zesłana zostaje dwójka androidów w celu wychowywania tam ludzkich dzieci. Zadanie wydaje się proste, jednak z czasem okazuje się, że kontrola nad człowiekiem i jego umysłem nie jest łatwa, bowiem człowieka nie da się zaprogramować i nakazać mu konkretnego myślenia, a największym problemem okazują się różnice religijne.

Jak mówi Ridley Scott serial ten zmusi nas do wielu egzystencjalnych pytań i przemyśleń, co ma nadzieję uczyni go produkcją wyjątkową.

W roli głównej wystąpi Travis Fimmel. Zagra Marcusa, żołnierza i mieszkańca nowej planety. W lekarkę i jego żonę Sue wcieli się Niamh Algar. Dwójkę wspomnianych wyżej androidów zagra Amanda Collin i Abubakar Salim, a Varel odegra rolę żołnierza Luciusa.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wychowane przez wilki (Raised by Wolves) - nowy serial Ridleya Scotta

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.